Vybavení Chaty Hubert

Chalupa má v prvním patře čtyři pokoje, v každém pokoji jsou postele s rošty a kvalítními matracemi, šatní skříní a odpočinkovými křesly, koupelna se sprchovým koutem, velkou vanou, dvěma umyvadly a WC, dále je v prvnim patře samostatné WC s umyvadlem a společná šatna pro uložení sportovní a osobní výbavy ubytovaných. V přízemí jsou dva pokoje se skříněmi a odpočinkovými křesilky, společná šatna, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem a dvě samostatná WC s umyvadly.

Společenská místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem, sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou, lednicí s mražákem, chladící skříní na víno, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, LCD televizí, hudební soupravou, WI-FI. Na přání je možnost zapůjčení výčepního zařízení. V části společenské místnosti je odpočinková zóna se sedací soupravou a francouzské dveře se vstupem na terasu a do zahrady.

U chalupy je samostatně stojící uzamykatelný objek - lyžárna, kolárna. Interiér chalupy je celý ve dřevě, což navozuje příjemné klima, v podlahách je vytápění, v koupelnách otopné žebříky. Vytápění chalupy je krbem ve společenské místnosti v kombinaci s elektrickým kotlem, 300l bojler. K dispozici postýlka, dětská jídelní židlička, venkovní trampolína, hřiště pro badminton, pálky na badminton a líný tenis, ohniště, gril, rošt na rožnění selete, venkovní lavice na terase, zahradní nábytek, houpačka.